13 Aralık 2018 Perşembe 01:33
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Toyzz Shop'ta spora davetlisiniz!
Kent Meydanı AVM'de bulunan Toyzz Shop, bu sene de Rising Sports ürünleri ile tüm çocukları spora davet ediyor.
Giriş Zamanı:31 Mayıs 2017 Çarşamba
Kent Meydanı AVM -2 Çarşı Katı'nda bulunan Toyzz Shop, bu sene de Rising Sports ürünleri ile tüm çocukları spora davet ediyor.
 
Parkta, piknikte, sahilde, bahçede baharın tadını spor ile doyasıya yaşamanız, tek kale ya da çift kale oynayabileceğiniz futbol setinden basketbol potasına, Badminton setinden okçuluğa, minyatür golf setinden catchball’a, kaykaydan iki tekerlekli scooter’a birbirinden farklı ve eğlenceli spor ürünleri Toyzz Shop’ta sizleri bekliyor.
 
Çocukları zihinsel ve fiziksel gelişimlerine büyük katkı sağlayan sporu sahiplenmekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven, “Toyzz Shop olarak geleceğin sağlıklı nesilleri için küçük yaşlardan itibaren çocuklara spor bilincini aşılamak ve sporu desteklemek öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu amaçla ürün gruplarımız arasında çocukların farklı spor alanları ile tanışmalarını sağlayan pek çok ürün yer alıyor. Tüm çocukları ve anne babaları baharın tadını spor yaparak çıkarmak için Toyzz Shop'a bekliyoruz” dedi.
 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler