21 Mart 2019 Perşembe 15:40
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Azra Kohen D&R'da imza gününde
Çok satanlar listesinde uzun süre yerini koruyan kitapların sevilen yazarı Azra Kohen, D&R'da imza gününde sevenleriyle buluşuyor.
Giriş Zamanı:20 Temmuz 2018 Cuma
Çok satanlar listesinde uzun süre yerini koruyan kitapların sevilen yazarı Azra Kohen, “Çağımızın Toplumsal Tehlikesi Antisosyal Kişilik Bozukluğu” semineri ve kitapları ile imza gününde sevenleriyle buluşuyor.
 
Psikoloji ve Felsefeyi birlikte harmanlayıp kişisel gelişim tadında romanlar kaleme alan ünlü yazar yeni romanında farklı birgezegenden dünya gezegenine ulaşan Numi ve Sonje’nin hikayesini anlatıyor. Azra Kohen, fantastik gerçekçiliğinbaşarılı örneklerinden olan “Aeden” kitabında Aeden’de yaşayan “insan” ailesinin macerasını ve onları Dünya gezegenine gelmek zorunda bırakan olaylar zincirini konu alıyor.
 
İlk romanı “Fi” ile geniş bir okuyucu kitlesi kazanan Azra Kohen, 21 Temmuz Cumartesi günü saat 15.00 ‘da D&R Kanyon’da “Çağımızın Toplumsal Tehlikesi Antisosyal Kişilik Bozukluğu” üzerine gerçekleştireceği seminer sonrasında Fi,Çi,Pi ve Aeden kitaplarını okuyucuları için imzalayacak.
 
22 Temmuz Pazar günü saat 15.00’da Azra Kohen, D&R Akasya’da gerçekleşecek imza gününde sevenleriyle buluşacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler