27 Haziran 2019 Perşembe 16:15
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Aperatif/Eğlencelik Tüm Haberler  
Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor
Eylül ayının gelmesi, yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.
Giriş Zamanı:08 Ağustos 2018 Çarşamba
Güncelleme: 08 Ağustos 2018 Çarşamba

İlhamını doğadan alan tasarımlarını sırlı porselen seramik kalitesiyle buluşturan Decovita Seramik, ağaçlardan, ormanlardan esinlenerek doğanın bu muhteşem güzelliklerini ürünlerine taşıyor. Eylül ayının gelmesi yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.

 

Duvarlarınızı yapraklarla süsleyin

Doğanın olmazsa olmaz renkleri olan yeşil ve kahve tonlarını evlere getiren Decovita Seramik yaprakların, ağaçların dinginliğini yaşam alanlarına taşıyor. Seri, başta banyo ve mutfak olmak üzere ev ve ticari mekanların iç kısımlarında, hem yer hem de duvar uygulamalarında kullanılabiliyor.

 

Doğayı hissedin

Ağaçların huzur veren görüntüsünü seramik karolara aktaran Windsor, naturel renkleri ve minimal dokusuyla yaşam alanlarına modern bir görünüm kazandırıyor. Ahşap karo dokusuyla Lurid Wood, bir çınarın 4 mevsim yaşanmışlığına tanıklık ediyor. Tekstürlü dokusu, doğal renk paletiyle, dokunduğunuzda doğanın tüm samimiyetini size hissettiriyor.
Fildişi, cappuccino, boz kahverengi, kum ve moka gibi seçeneklerin olduğu seri evinize doğanın en güzel kesitlerini sunuyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler