21 Temmuz 2019 Pazar 12:35
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Erken Şamcı İnegöl AVM'deydi
Şamcı, evdeki gizli tehlikelere dikkat çekerek, ekolojik yaşama dair kolaylıkla uygulanabilecek reçeteler verdi.
Giriş Zamanı:14 Ağustos 2018 Salı
Güncelleme: 14 Ağustos 2018 Salı

İnegöl AVM, geçen hafta kitapları ve yaptığı televizyon programlarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip ekolojik yaşam uzmanı Erkan Şamcı’yı ağırladı.

Doğaya Dönüş’ temalı söyleşisi ile şimdiye kadar binlerce insana ulaşan ve verdiği ekolojik önerilerle izleyicilerine yeni ufuklar açan Şamcı sunumunda; ekolojik temizlikten sağlığa kadar pek çok noktada katılımcılara önemli bilgiler verdi.

Evde kimyasal kullanımına dikkat çeken Şamcı, yaşamın her yerine nüfuz eden kimyasallardan uzak durmak için pratik olarak uygulanabilecek yöntemlerden bahsetti. Şamcı, “Geçmişte sinek yakalamak için basit şap şaplar kullanırken artık sinek öldürücü spreyler, tabletler kullanıyoruz. Bu kimyasalların tüm hane halkının sağlığı üzerinde ciddi etkileri bulunuyor” dedi.

Kullanılan kimyasal bazlı ürünlerin üzerindeki uyarılara çok dikkat edilmesi gerektiğini aktaran Şamcı, “Evlerde çok sıklıkla kullanılan içinde klor gazı bulunan çamaşır suyu gibi ürünler sandığımız kadar masum değil! Bu ürünlerin yerine doğal karışımları tercih etmemiz gerekiyor. Şunu unutmayalım ki; dünyayı titiz kadınlar kirletiyor. Ben temizim, titizim diye elinde çamaşır suyu ile dolaşan bir kadından daha tehlikelisi yok bu dünyada. Klor gazından üretilen çamaşır suyunu kullanarak kendi ailesini, çocuğunu, dünyayı zehirliyorlar” dedi.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties’in (FİBA CP), yurt içindeki son yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, Fiba Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler