24 Haziran 2019 Pazartesi 19:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
İddialı Olmayı Seven Kadınlara Özel
İddialı Kadınlar İçin Yeni Bir Marka; “House of Look”
Giriş Zamanı:17 Ağustos 2018 Cuma

Modayı “Uyumlu, sade ve iddialı” anlayışı ile yorumlayan yeni marka “House Of Look”, ilk koleksiyonunu satışa sunmaya hazırlanıyor. Tekstilci bir aileden gelen İpek Doruk tarafından kurulan “House Of Look”, koleksiyonundaki tüm parçalarda yalınlığı ve şıklığı ön planda tutuyor.

 

Global trendleri yakından takip eden İpek Doruk, yeni markası “House Of Look” ile modanın yönünü değiştirmeye hazırlanıyor. Bugünün kadınlarının hayatın hızına ayak uydurması gerekirken, zarafet ve şıklığından taviz vermemeye özen gösterme ihtiyacını göz önüne alıp koleksiyonunu şekillendiren İpek Doruk, iddialı kadının moda anlayışını kendi tarzı ile yorumluyor.

 

Kendi tasarım ekibi ile beraber ilk koleksiyonunu tamamlamak üzere olan Doruk, Eylül ayında olacak lansman için gün sayıyor. Yeni yaratacağı koleksiyonun şehirli kadının gardırobunda fark yaratacağını belirten Doruk, önümüzdeki dönemde beklentileri yükselteceğe benziyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler