25 Nisan 2019 Perşembe 22:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Vahşi Yaşam Sırları Emaar AVM'de
İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve eğlence merkezi Emaar AVM’deki Emaar Akvaryum ziyaretçilerini hayvanlar aleminin gizemli dünyasına yolculuğa çıkarıyor.
Giriş Zamanı:18 Ağustos 2018 Cumartesi

Sanal gerçeklik teknolojisi ile hayvanlar aleminin gizemli ve heyecanlı dünyasına yolculuk imkanı sunan VRZoo, Dubai’den sonra ilk kez İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Emaar AVM Akvaryum’da meraklılarıyla buluşuyor. VRZoo deneyimini yaşayan ziyaretçiler, kurulan özel platformlarda takacakları VR gözlükleri ile dünyanın dört bir yanındaki nesli tükenmekte olan su altı canlıları ile göz göze gelerek sanal gerçekliğin zirvesine çıkacaklar.

 

Çeşitli nedenlerle nesli tükenme tehlikesi altında olan canlıların korunması ile ilgili farkındalık yaratma hedefiyle geliştirilen VRZoo, deneyimi yaşayanların gönüllü koruma çalışmaları konusundaki desteğini artırmayı amaçlıyor. VRZoo’da ziyaretçiler; Güney Afrika, Uganda, Mısır, Avustralya, Maldivler ve Mafia Adaları’nda çekilen ve 12 farklı temadan oluşan 360 derece filmi izlerken nesli tükenme tehlikesi altındaki canlılarla 360 derece macera yaşayacak. 12 farklı film ziyaretçileri okyanuslardan çöllere, ormanlardan gökyüzüne kadar farklı atmosferlerin canlıları ile bir arada heyecan dolu bir macera sunuyor.

 

12 ayrı filmde de maceradan maceraya koşacak olan ziyaretçiler, balina köpekbalıkları, manta vatozları, deniz kaplumbağaları ve Avusturalya deniz aslanları yan yana yüzerken, Afrika filleri, goriller, mirketler ile bambaşka bir heyecan yaşayacak. VRZoo deneyimini yaşayanlar Afrika aslanları, çitalar, beyaz aslanlar ve beyaz gergedanlarla da adrenalin dolu dakikalar yaşayacak. VRZoo’nun biletleri ise Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi gişesinden ve websitesinden kolayca alınabiliyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler