24 Haziran 2019 Pazartesi 20:03
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
ÖzdilekPark İstanbul Bayramda Çocukları Unutmuyor
İlgiyle takip edilen ‘Kukla Sahnesi’ tüm hızıyla devam ediyor.
Giriş Zamanı:18 Ağustos 2018 Cumartesi

ÖzdilekPark İstanbul, düzenlediği etkinliklerle yaz tatillerinde minikleri mutlu etmeye devam ediyor. Çocukların Kurban Bayramı tatillerini eğlenceli ve dolu dolu geçirmelerine olanak sağlayan ÖzdilekPark İstanbul, ‘Kukla Sahnesi Etkinliği’ ile minikleri hem eğlendiriyor hem de hayal dünyasını renklendiriyor. 

ÖzdilekPark İstanbul, düzenlediği etkinliklerle miniklerin yaz tatillerine eğlenceli bir  şekilde konuk oluyor. Eğlenceli ve öğretici bir bakış açısıyla kurgulanan etkinlikler, çocukların hayal gücünü geliştirmelerini hedefliyor. Bu hedeflerle hazırlanan ve miniklerden büyük ilgi gören ‘Kukla Sahnesi Etkinliği’ Kurban Bayramı tatili boyunca ÖzdilekPark İstanbul’da sergilenmeye devam ediyor.

ÖzdilekPark İstanbul, 18-19-20-21-22-23-24-25-26 Ağustos tarihlerinde 13:00 -19:00 saatleri arasında tüm çocukları ‘Kukla Sahne Etkinliği ’ne bekliyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler