18 Ağustos 2019 Pazar 21:09
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Tatilin Ardından Dönüşüm Başlasın!
Yaz aylarında yıpranan saçlarımız, sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyor.
Giriş Zamanı:27 Ağustos 2018 Pazartesi

Dünyanın2 1 numaralı saç bakım kremi markası Pantene, yaz aylarında saçlarımızın maruz kaldığı zararlı etkileri geride bırakmak için bir dönüşüm hareketi başlatıyor. Her saç tipine ve ihtiyaca uygun saç bakım serileri ile Pantene, %100 daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için sizleri bu dönüşüm hareketine davet ediyor.

Pantene Dönüşüm Hareketi ile yeni bir başlangıç seni bekliyor…

Saç bakımında dünya lideri Pantene’in saç tipine en uygun saç bakım ürünlerini kullanarak, yaz aylarında deniz, havuz, kum ve güneşe maruz kalan saçlarına ihtiyacı olan tüm bakımı sağıyor.

Yaz dönüşü saçları eski formuna kavuşturmak için önerilerini paylaşan Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki; “Tüm kadınlar özellikle yaz aylarının saçlarında bıraktığı izleri tatil sonrasında bir an önce geride bırakmak istiyor. Deniz, güneş, havuz darken hayli yıpranan saçların ışıl ışıl ve sağlıklı görünümüne kavuşması ise derinlemesine bakım gerekiyor. Pantene’in akıllı Pro-V formülü ile her saç tipine uygun geliştirilen saç bakım serileri, saça kökten uca nüfuz ederek, saçtaki hasar neredeyse, o bölgeyi belirleyip gerekli bakımı sağlıyor. Ayrıca çabul yağlanan saçlara sahip olanlar Pantene Köpük Krem ile ağırlaştırmadan; Pantene Saç Bakım Yağları ile gün içinde dilediğiniz zaman saçlarınıza bakım yapmanız mümkün” diyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler