27 Haziran 2019 Perşembe 16:24
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Aydınlık Bir Cilt İçin Herbalife
Herbalife Skin serisinden Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, cildinizin nemini 8 saat süreyle 2 katına çıkarıyor, makyajsızken bile aydınlık görünmesine yardımcı oluyor.
Giriş Zamanı:04 Eylül 2018 Salı

Yazın sıcak günlerini geride bırakırken, cildimizi sonbahara hazırlamak büyük önem taşıyor. Herbalife Skin serisinden Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, cildin yalnızca 7 günde daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Cildin nemini 8 saat içinde 2 katına çıkardığı klinik olarak test edilen ürün, tüm cilt türlerinde istenilen etkiyi yaratıyor. Herbalife Skin Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici’nin özel olarak formüle edilmiş içeriğinde B3 vitamini, C ve E vitaminleri, aloe vera, ayçiçek çekirdegi yağı, spilanthes acmella çiçeği yağı, Avustralya Fındığı yağı ve susam çekirdeği yağı bulunuyor. Ürün, ilave paraben içermiyor.

Herbalife Skin Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici’nin tavsiye edilen satış fiyatı 145 TL’dir

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler