23 Nisan 2019 Salı 00:48
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MODA TREND Tüm Haberler  
Doğanın İçinden Bir Kış Hikayesi
NetWork Sonbahar/Kış 2018 kampanyası için sezonun şifrelerini, tabiattan ilham alarak çözüyor.
Giriş Zamanı:10 Eylül 2018 Pazartesi

Moda dünyasının kalıplarını zorlayan kampanya çekimleriyle her sezon farklı projelere imza atan NetWork, Sonbahar/Kış 2018 kampanya çekimi için de koleksiyonun ilham kaynağı olan vahşi doğaya çıkıyor. Dünyaca ünlü fotoğrafçılar Hunter & Gatti bu kez, Estonya’nın Tilgu bölgesinde karlarla kaplı bir ormanda koleksiyonu hikayelendiriyor. Ünlü modeller Jacqueline Jablonski ve George Barnett’ın kameranın önüne geçtiği çekim, 48 saat boyunca -11 derece dondurucu soğukta 45 kişilik bir ekibin ürünü.

 

Özgür ruhlu, rahat ve iddialı duruşunu doğadan aldığı güçle pekiştiren koleksiyon, sonsuz beyazlığın içinde kendine yer bularak özüne geri dönüyor. Tabiattan ilham alıp şehrin sokaklarına ve yüksek temposuna uyum sağlayan tasarımlar NetWork’ün güçlü, kendinden emin ve dinamik tavrıyla karşımıza çıkıyor.

 

NetWork Sonbahar/Kış 2018 kadın koleksiyonunda; ekru renginin saf dokunuşuyla canlanan puffer mont ve kabanlar ön plana çıkarken grinin hakim olduğu desenli yün kazaklara eşlik eden payetler, tasarımlara ışıltılı bir dokunuş yapıyor. Erkek koleksiyonunda yer alan napa montlar ve kalın örme yün kazaklar ise yine gri ve ekru renk paletiyle buluşarak daha iddialı ve sıcak geçecek bir kışın habercisi oluyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler