25 Nisan 2019 Perşembe 22:30
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri
Zorlu Center Eylül sonuna kadar Açık Hava Etkinlikleri kapsamında insanlara keyifli anlar yaşatacak.
Giriş Zamanı:10 Eylül 2018 Pazartesi

Zorlu Center, açık havaya özel dopdolu bir program hazırladı. Eylül sonuna kadar devam edecek Zorlu Center Açık Hava Etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek konserler, komedi performansları ve açık hava sinema gösterileri gibi birçok renkli etkinlik ile güzel havaların ve açık havanın keyfi Zorlu’da yaşanacak.

Doğaçlama tiyatro dünyasının önde gelen gruplarından Hayal Meal Doğaçlama, 12 Eylül Çarşamba Zorlu Center Meydan Katı Park alanında saat 20.00’de tiyatro severlerle buluşacak.

Kült eserleri yeniden yorumlamasıyla dikkat çeken Evrencan Gündüz, 14 Eylül Cuma saat 20.00’da Zorlu Center Meydan Katı Park alanında konser verecek. 15 Eylül Cumartesi 20.00’da Can Kazaz, Nil İpek ve başarılı müzik grubu Son Feci Bisiklet sahne alacak.

Zorlu Center’da Açık Havada Sinema Keyfi

Farklılıklara nasıl yaklaşmamız konusunda sosyal sorumluluk filmi tadındaki film Mucize11 Eylül Salı, biyografi türündeki Amerikan müzikal drama filmi Muhteşem Showman ise 13 Eylül Perşembe saat 21:00’de sinemaseverlerle buluşacak.

Zorlu Center Meydan Katı Park Alanı’nda gerçekleşecek etkinlikler, herkesin ücretsiz katılımına açık olacaktır.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler