22 Nisan 2019 Pazartesi 23:46
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Eylül Ayı Optimum AVM Eğlence Dolu
Optimum Outlet AVM’nin, minik ziyaretçileri ‘Benim Dünyam’da buluşuyor.
Giriş Zamanı:10 Eylül 2018 Pazartesi
Güncelleme: 13 Eylül 2018 Perşembe

Yerli ve yabancı birçok markayı bünyesinde bulunduran Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, minik ziyaretçilerini birbirinden eğlenceli aktivite ve oyunların yer aldığı ‘Benim Dünyam’a davet ediyor.

Benim Dünyam’, 4-30 Eylül tarihlerinde 13.00 ila 20.00 saatleri arasında çocuklara birbirinden renkli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

 

Anadolu yakasının kalbi Kadıköy’de keyifli ve ekonomik alışverişin adresi olan Optimum Outlet AVM’nin minik ziyaretçileri, yeni eğitim-öğretim yılını oyunlarla karşılıyor.

Optimum Outlet AVM, 4-30 Eylül tarihleri arasında çocuklar için özel etkinlik alanı oluşturdu. İçinde salıncak, kaydırak, tırtıl gibi eğlenceli oyunların yer aldığı alanda, aynı zamanda rengarenk boyalarla çocukların hayallerini renklendirdiği etkinlikler de yapılacak.

Optimum Outlet AVM’den Anlamlı Bağış

7’den 70’e tüm ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak alışveriş keyfini ikiye katlayan Optimum Outlet AVM, çocuklar için oluşturduğu eğlenceli oyun parkını, 10’uncu yıl kutlamaları şerefine, etkinliğin sonunda İstanbul Optimum Outlet 10. Yıl Parkı olarak ihtiyaç sahibi bir kuruma bağışlayacak. 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler