20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:19
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
Emaar AVM ile Okula Mutlu Dönüş
İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş merkezi Emaar AVM, okula dönen çocukları birbirinden özel kampanyalarla karşılıyor.
Giriş Zamanı:10 Eylül 2018 Pazartesi

Emaar AVM’de okula dönüş kazandırıyor! Okula dönüş hazırlığında olan veli ve öğrenciler için avantajlı kampanyalar sunan Emaar AVM, yeni okul yılını hediye çeki ve indirim kampanyalarıyla karşılıyor.

7-16 Eylül tarihlerinde geçerli olacak kampanyalarla, Emaar AVM’den 350 TL değerinde okul alışverişi yapan tüm ziyaretçilere 100 TL değerinde Boyner alışveriş çeki fırsatı sunulurken, Nezih mağazalarında yüzde 30’a varan indirim avantajı Emaar AVM ziyaretçilerini bekliyor. Yaz tatili sonrası okul tıraşı olacak öğrenciler için de çocuk kuaförlerinde yüzde 10 indirim fırsatı sunan Emaar AVM, Joker mağazalarından yapılacak çanta ve kırtasiye alışverişlerinde yüzde 30 indirim ayrıcalığı sağlıyor.

2018-2019 öğretim yılını kampanyalarla karşılayan Emaar AVM, tüm öğrencilere mutlu ve avantajlı bir eğitim dönemi diliyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler