25 Nisan 2019 Perşembe 22:08
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Bilkent Center'da Okula Dönüş Heyecanı
Bilkent Center’da yaz tatili sonrasında çocuklar için rengarenk etkinlikler düzenleniyor.
Giriş Zamanı:11 Eylül 2018 Salı

Sevilen çizgi film kahramanı Sonic Boom, 14-15-16 Eylül tarihlerinde özel bir gösteriyle Bilkent Center’ın minik ziyaretçileri ile buluşuyor. Sonic Boom karakterleri okula dönüş eğlencelerine hız katıyor.

Çocuklar, Minika Go ekranlarında yayınlanan ve severek izledikleri çizgi film Sonic Boom karakterleri ile tanışma fırsatı bulurken, 22-23 Eylül tarihlerinde Bilkent Center Ankara’da bulunan dans okulları öğrencilerinin gösterilerine ev sahipliği yapacak.

Bilkent Center’da ‘Okula Dönüş’ etkinlikleri 22-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Bilkent Center Dans Günleri ile devam edecek. Bilkent Center Ankara’da bulunan dans okullarının performanslarından oluşacak gösterilere ev sahipliği yapacak... Bu kapsamda 22 , 23 Eylül 14.00 ile 18.00 saatleri arasında Bay Sanat, Fame Dans, Ankara Dans, Rüya Bale Okulu, Oya Akın Dans Okulu AFK Dans Okulu, Jale Tezer Dans Grubu, Başkent Dans Okulu, Hayal Sahne ve Line Dans okullarının performansları, geleceğin dansçılarının yetişmesi ve miniklerin dansı sevmeleri için örnek teşkil edecek.

 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler