21 Temmuz 2019 Pazar 00:04
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
İstanbul Optimum AVM 10. Yıl Kampanyası
10’uncu yaşına yenilenerek giren İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi yıldönümü coşkusunu misafirleriyle paylaşıyor.
Giriş Zamanı:11 Eylül 2018 Salı

7 Ekim tarihine kadar İstanbul Optimum Outlet’teki mağazalardan aynı gün içinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler,

10 iPhone X’den birini kazanma şansı elde edecek.

 

Anadolu yakasının kalbi Kadıköy’de, eğlence ve yaşam alanı olarak misafirlerini 10 yıl önce ağırlamaya başlayan Optimum Outlet AVM, yıldönümü coşkusuna ziyaretçilerini de ortak ediyor ve onlar için konuşturan bir kampanyaya imza atıyor.

150 TL ve üzeri alışverişe çekiliş hakkı

Optimum Outlet AVM’deki yerli ve yabancı markalardan, 7 Ekim tarihine kadar aynı gün içinde toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, çekilişle 10 iPhone X’den birini kazanma şansı yakalıyor. Her alışveriş kazanma şansını artırıyor.

Onuncu yılında yenilenen iç alanlarıyla ziyaretçilerine alışveriş yaparken nefes aldıran Optimum Outlet AVM, indirim kampanyalarıyla da alışveriş keyfini ikiye katlıyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler