27 Haziran 2019 Perşembe 15:51
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
İstanbul'un Mis Kokulu Festivali İzmir'de
Türkiye'nin en yaratıcı çiçekçilerini bir araya getiren, Floralfest, 9-10-11 Kasım’da ilk kez özel Floralfest Wedding konseptiyle İzmir Arena’da!!
Giriş Zamanı:12 Eylül 2018 Çarşamba

Çiçeklerin büyüleyici renkleriyle tasarımı buluşturan Floralfest, İzmir’e özel Floralfest Wedding konseptiyle rüya gibi bir düğün yaratmak isteyenlere renkli bir dünya sunmaya hazırlanıyor.

 

9-10-11 Kasım’da  İzmir Arena’da ziyaretçilerini ağırlacak olan Floralfest Wedding; yeni evlenecek çiftler için hayal gibi bir düğünü yaratabilecek, Türkiye’nin en iyi çiçek sanatçılarını, gelinlik tasarımcılarını, etkinlik, prodüksiyon ve catering firmalarını bir araya getiriyor. Gelin adayları, özel günlerini mükemmel kılacak detayları İzmir Arena’da güzel bir gün geçirerek bulabilirler.

 

İzmir Ticaret Odası desteği ile bu yıl ilk kez İzmir’de gerçekleşecek olan Floralfest Wedding yeni evlenecek çiftlere ilham vermeyi amaçlarken tasarım stantları, özel atölyeler, tadım etkinlikleri, gün boyu müzik ve çiçek performansları ile dolu dolu 3 gün sunuyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler