20 Mayıs 2019 Pazartesi 14:57
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Mutfak Gereçleri Tüm Haberler  
Evlenecekler İçin Emsan Fırsatları
Emsan; hayatları kolaylaştıracak yeni inovatif ürününü 13- 16 Eylül arasında düzenlenen ZUCHEX Fuarı’nda ilk kez sergiledi.
Giriş Zamanı:18 Eylül 2018 Salı

Türkiye’nin ilk ömür boyu garanti veren 193 parçadan oluşan evlilik paketi;Emsan tarafından züccaciye ve ev eşyaları sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren ZUCHEX Fuarı’nda tüketiciye sunuldu. Paketin içerisinde yer alan 12 kişilik çıkmaz desenli yemek takımı, kadınların mutfakta yaşadığı en büyük sorunlarından olan “makineye girememe” problemini ortadan kaldırmak için yeni bir teknoloji kullanılarak dört farklı desende tasarlandı. “Ömürlük” olarak lanse edilen paketteki 12 kişilik yemek takımına, 12 kişilik kahvaltı ve çatal bıçak takımına, 17 parçalık çelik çeyiz setine Emsan tarafından ömür boyu garanti verildi.

 

Fuara katılan Emsan Genel Müdür Yardımcısı Arif Yıldırım “1973 yılından beri faaliyette olan Emsan’ı annelerden sonra gençlerin de markası yapmak için marka stratejimizi, konumlandırmamızı ve hedeflerimizi yenileyerek mutfaklarda kullanışlı ve pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda yeni bir teknoloji kullanarak hazırladığımız “Ömür Boyu Garantili Evlilik Paketini” bu fuarda ilk kez sergiliyoruz. Paketin en önemli ürünü “Çıkmaz Desenli Tabaklar” dan oluşan 12 kişilik yemek takımı.Takımda yer alan tabakların desenleri bulaşık makinesinde yıkansa dahi çıkmazken diğer tüm çelik parçalara da ömür boyu garanti veriyoruz. Marka olarak Türkiye ‘de ilk kez ömür boyu garanti verebilen bir çeyiz paketini ve çıkmaz desenli tabakları tüketiciler ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler