24 Haziran 2019 Pazartesi 20:18
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Gezgin Anneler Kulübü Toplantısı
Kent Meydanı AVM, 23 Eylül’de Parents Gezgin Anneler Kulübü’ne Ev Sahipliği Yapıyor
Giriş Zamanı:19 Eylül 2018 Çarşamba

Parents Dergisi tarafından her ay Anadolu’da bir ilde düzenlenen, anneler ve anne adaylarını ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarıyla buluşturan ve annelik deneyimlerini samimi bir ortamda paylaşmalarını sağlayan Parents Gezgin Anneler Kulübü etkinliği, bu ay Kent Meydanı AVM’de gerçekleşecek.

 

 

Türkiye’nin en sevilen ünlü anne – bebek – çocuk bloggerlarından Ece Kumkale (@hassasanne), Özge Selçuk Bozkurt (@uzm.ozgeselcukbozkurt), Deniz Ağaoğlu (@yamananne), Fatma Şayan Kakaçoğlu (@milkandmom), Nur Parlak (@pembekurdeleli)’nin katılacağı etkinlikte bloggerlar annelik deneyimlerinden bahsedecekler ve katılımcılarla annelik deneyimleri ile ilgili sohbet edecekler.

 

 

23 Eylül’de saat 13:00 ile 15:30 arasında, Kent Meydanı AVM’ -2 Çarşı Katı'nda ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte Evolvia, Evomere, Renault ve Bambino’dan sürpriz hediyeler ve ikramlar da katılımcıları bekliyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler