18 Ağustos 2019 Pazar 21:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Performasn Sokağı Can Gox Konseri
Türkiye’nin İlk Sokak Sahnesi Performans Sokağı 22 Eylül Akşamı Can Gox’u Ağırlıyor.
Giriş Zamanı:19 Eylül 2018 Çarşamba

İstanbulluların yeni buluşma noktası Grand Pera’da bulunan Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Performans Sokağı’nda 22 Eylül Cumartesi akşamı Can Gox sahne alıyor. Grand Pera, bu konsere özel, ilk 50 bilet için geçerli kampanyayla bir bilet alana ikinci bileti hediye ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek sokak sahnesi Grand Pera Performans Sokağı konserleri hız kesmeden devam ediyor. 22 Eylül Cumartesi akşamı sahnede bu kez “Drama Köprüsü”, “Haydar Haydar”, “Unutama Beni”, “Neredesin Sen”, “İçimde Ölen Biri Var” gibi unutulmaz şarkılara getirdiği yorumlarıyla dikkat çeken Can Gox var. Bu konsere özel bir kampanya düzenleyen Grand Pera, Performans Sokağı’ndaki bu keyifli konser için bir bilet satın alanlara ikinci bileti hediye ediyor. Kampanya ilk 50 bilet için geçerli. 22 Eylül akşamı 22.45’te başlayacak Can Gox konserinin biletlerine Grand Pera gişelerden ve http://www.biletix.com/etkinlik/VBQ07/TURKIYE/tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler