27 Haziran 2019 Perşembe 15:56
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Açıkhavada Müzik Keyfi Emaar AVM’de
22 Eylül Cumartesi 19.00’da alternatif müziğin sevilen isimlerinden Pamela, Emaar AVM’de ziyaretçileri ile buluşuyor.
Giriş Zamanı:19 Eylül 2018 Çarşamba

  İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM’de bu hafta sonu müzik ziyafeti yaşanacak. 22 Eylül Cumartesi 19.00’da alternatif müziğin sevilen isimlerinden Pamela, Emaar AVM’de ziyaretçileri ile buluşurken, 23 Eylül Pazar günü 19.00’da ise özellikle gençler arasında popüler olan başarılı müzisyen Deniz Tekin sahne alacak.

 

  İstanbul Anadolu Yakası’nın en lüks alışveriş ve yaşam merkezi Emaar AVM, ziyaretçilerine müzik dolu bir hafta sonu yaşatacak. Birbirirbirinden güçlü sesleri ağırlayacak olan Emaar sahnesi, bu hafta Pamela ve Deniz Tekin ile müzik ziyafeti yaşatacak. Şarkılarıyla ve tarzıyla uzun yıllardır en beğenilenler arasında yer alan Pamela 22 Eylül Cumartesi günü 19.00’da Emaar AVM ziyaretçileriyle buluşurken, kendine has tarzı ile gençlerin sevgilisi olan Deniz Tekin 23 Eylül Pazar günü aynı saatte Emaar sahnesinde olacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler