20 Mayıs 2019 Pazartesi 15:17
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Ev Dekorasyonu Tüm Haberler  
Koçtaş İle Hobileri Hayata Geçirin
Koçtaş, “Yeni bir hobi edinmek #güzelfikir” sloganıyla müşterilerini renklerin dünyasını keşfetmeye davet ediyor.
Giriş Zamanı:20 Eylül 2018 Perşembe

Koçtaş, hobi boyaları ile boş vakitleri keyfe dönüştürüyor. Koçtaş’ta satışa sunulan yüzlerce çeşit Rich hobi boyası ve stencil boyama şablonları; camdan kumaşa, seramikten metal yüzeylere, mobilyalardan duvarlara kadar pek çok yüzeye istenilen renk ve desende yenilik katıyor. İlk olarak İstanbul, Ankara ve İzmir dahil 14 ilde bulunan Koçtaş mağazalarında satışa sunulan hobi boyaları yakında tüm Koçtaş mağazalarında yerini alacak.

 

 

Rich hobi boyaları; akrilik, chalked ve kumaş boya çeşitleri ve mat, parlak renk seçenekleriyle Koçtaş mağazalarındaki yerini alıyor. Pamuk, yün, ipek ve keten gibi pek çok kumaşın boyanmasında kusursuz sonuç veren kumaş boyaları; cam, emaye, kumaş, ahşap ya da herhangi bir yüzey için çok yönlü kullanılabilme özelliğine sahip akrilik boyalar; uygulandığı yüzeylere kadifemsi doku veren chalked boyaları yaşam alanların renk katarken, hobi keyfini ikiye katlıyor. Hobi boyaları ayrıca renkleri kararmış takılardan, eskimiş spor ayakkabılara kadar birçok ürünün yepyeni bir görünüm kazanmasına da yardımcı oluyor.

 

 

Koçtaş ile raflar sanat eserine dönüşüyor

Koçtaş, okulların açılması ile birlikte öğrencilerin ihtiyaç duyacağı raflar için de güzel fikirler sunuyor. Herhangi bir rafı kendi tasarımıyla sanat eserine dönüştürmek isteyenler, rafın ortasına kâğıt bant ile bir şerit çekerek, şeridin bir yanını akrilik boyayla diğer yanını ise rölyef boyayarak tasarımı tamamlayabilir.

 

 

Rich hobi boyaları ile mumluk, kutu, saksı gibi objeleri istenilen renklerde boyayarak ayrıcalıklı bir hediye seçeneğine dönüştürmek de #güzelfikir…

 

 

Yaşam alanlarına kendi tarzını yansıtmak isteyen Koçtaş Kart sahipleri; akrilik boyalar, kara tahta boyaları, kumaş boyalar, rölyef pasta ve yüzlerce ürün seçeneği için Koçtaş mağazalarını ziyaret edebilir.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler