21 Temmuz 2019 Pazar 12:48
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KÜLTÜR SANAT Tüm Haberler  
Zorlu Çocuk Tiyatrosu 15. Yaşını Kutluyor
Yeni sezon Ekim ayında başlıyor. Zorlu PSM, İstanbul ve Anadolu’da 100ün üzerinde oyun sahnelenecek...
Giriş Zamanı:27 Eylül 2018 Perşembe

Kurulduğu ilk yıllarda Zorlu Holding çalışanlarının çocuklarına yönelik bir kumpanya niteliğinde faaliyet gösteren; zaman içinde hafta sonları Zorlu PSM’de gerçekleşen temsiller, okullara yaptığı İstanbul içi ve dışı turnelerle tüm Türkiye’ye yayılan Zorlu Çocuk Tiyatrosu, 15. yaşında da çocukların hayal dünyaları için yeni serüvenler sunmaya devam ediyor.

 

Zorlu Çocuk Tiyatrosu , prodüksiyonlarının kalitesi ile büyülüyor. 

 

Zorlu Holding tarafından çocukların hayal gücünü harekete geçirmek amacıyla düzenlenen ‘Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’ndan ortaya çıkan temsilleri de programına dahil eden Zorlu Çocuk Tiyatrosu, bu sezonda da yeni oyunu Hayal Çalan Cadı’yı sahnelemeye başlıyor. Kumpanyanın tüm temsilleri, kostüm, dekor ve prodüksiyon kalitesiyle sizleyenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Anadolu’da 12 şehri gezecekler... 

 

15-16 Ekim 2018 tarihinde, ilk kez sezon içinde Anadolu’da temsillerine başlayacak Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun gerçekleşecek tüm Anadolu temsilleri ücretsiz yapılacak. Anadolu’daki çocuklarla 12 şehirde buluşacak Zorlu Çocuk Tiyatrosu, bu turnenin desteğini Zorlu PSM’de yapılan Zorlu Çocuk Tiyatrosu gösterimlerinin bilet geliriyle karşılayacak. İstanbul’daki temsiller için alınan her bilet, Anadolu’daki bir çocuğun tiyatroya gitmesine vesile olacak. 15. Yaşını, devam edeceği Anadolu turnesiyle kutlayan Zorlu Çocuk Tiyatrosu; 50 İstanbul temsili, 50 Anadolu temsiliyle sezonunu tamamlayacak.

 

Sivil toplum kuruluşlarıyla iş birlikleri olacak. 

 

Bir yandan Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun İstanbul’daki tüm temsillerinde 150’şer adet bilet, her ay farklı bir sivil toplum kuruluşu ile paylaşılarak, gerek İstanbul’da gerekse Türkiye genelinde çocuklara renkli bir dünyanın kapıları aralanacak.

 

Bilgi için:

PRO İletişim

İnci Şirin- inci@proiletisim.com; Taner Turna -taner@proiletisim.com

Büşra Soydemir -busra@proiletisim.com; Ayşe Devecioğlu – ayse@proiletisim.com

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler