20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:38
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Kişisel Bakım Tüm Haberler  
Sonbahar Burnunuzdan Gelmesin
Türkiye’nin en samimi ve yenilikçi markası Maylo, Puf Mendil ile yumuşacık ve bitmesinden korkmadan kullanabileceğiz yepyeni bir alternatif sunuyor.
Giriş Zamanı:28 Eylül 2018 Cuma
Güncelleme: 11 Ekim 2018 Perşembe

Sonbaharın gelmesi bir yandan huzur verirken diğer yandan “ne giysem?”, “yanıma şemsiye alsam mı?”, “klimayı kapatıp, kombiyi mi açsam?” gibi soruları da berberinde getiriyor.

İşte bu kararsız kaldığımız anlar, mevsim değişikliği ile birleşince nezle ve grip gibi rahatsızlıklar da kaçınılmaz oluyor. Üstelik okulda, çalışma ortamlarımızda, toplu taşımada yanımızda hasta birisini gördüğümüzde ister istemez hepimizde bir tedirginlik oluşuyor ve bir şekilde bu dönemlerde ‘şifayı kapıyoruz’.

 

Bitmek bilmeyen burun akıntısı ise bu sürecin vazgeçilmez parçası… Burnumuzun ‘şıp şıp’ damlamaya başladığında kağıt mendil, kağıt havlu ve hatta tuvalet kağıdına sarılıyoruz. İşte tam da böyle zamanlarda yumuşacık dokusuyla gönülleri fetheden mendilin püf noktası ‘Maylo Puf Mendil!’ imdadımıza yetişiyor.

 

Yüzde 100 saf selülozdan üretildiği için cilde zarar veren herhangi bir kimyasal barındırmayan Maylo Puf Mendil, 150 yapraklık paketleri ile siz sağlığınıza kavuşana kadar yanınızdan ayrılmıyor. Maylo Puf Mendil ayrıca 18,4 x 10 santimetrelik büyüklüğü ve 3 katlı yapısı ile emiciliğinden ödün vermiyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler