18 Ekim 2019 Cuma 17:54
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
MediaMarkt Hız Kesmedi
MediaMarkt aynı gün hem Ankara hem İstanbul’da birer mağaza açarak toplam 71 mağazaya ulaştı ve büyümede hız kesmeyeceğini gösterdi
Giriş Zamanı:28 Eylül 2018 Cuma

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki büyümesinde hız kesmiyor. Aynı gün hem İstanbul’da Capacity hem de Ankara’da Atlantis AVM’de birer mağaza açan MediaMarkt, böylece toplam 18 ildeki mağaza sayısını 71’e, toplam m2’sini ise 152.000’in üzerine çıkarttı.

En bol ürün seçeneğini, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturan ve mağazalarında yarattığı deneyim alanlarıyla alışverişi keyifli hale getiren MediaMarkt, yeni açtığı 2 mağazasında açılışa özel cazip kampanya ve indirimler de sunuyor.

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki büyümesinde hız kesmeyerek, 27 Eylül’de hem İstanbul’da Capacity hem de Ankara’da Atlantis AVM’de birer mağaza açtı.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler