21 Temmuz 2019 Pazar 00:29
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 KAMPANYALAR Tüm Haberler  
D&R'da Büyük İndirim
D&R’ın Kırtasiye Ürünlerinde Üç Gün Sürecek Olan Büyük İindirimi Başladı.
Giriş Zamanı:29 Eylül 2018 Cumartesi

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, "zengin çeşit ve bol seçenekle" birçok markanın lisanslı ürününü sadece 3 gün sürecek olan %25 indirim avantajı ile ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Okula dönüş heyecanı sürüyor! D&R, Eylül ayında okul alışverişi için gerekli olan birçok lisanslı ve seçkin markayı binlerce seçenekle ve en uygun fiyatlarla tek bir çatı altında sunuyor.

Kalem, defter, dosya, cetvel, defter kabı ve etiket gibi öğrencilerin A’dan Z’ye ihtiyacı olan tüm kırtasiye ürünlerinde 28,29 ve 30 Eylül'e kadar devam edecek olan %25 indirim fırsatı ile öğrenciler döneme taptaze başlangıçlar yapacak.

D&R, uygun fiyatları veçeşit çeşit kırtasiye malzemeleri ile anaokulu öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar tüm öğrencilerin ilgisini çekerken, çizgi kahramanların dünyasından renkli ve göz alıcı kırtasiye ürünleri çocukların beğenisine sunuluyor.

Ayrıca kişiye özel ve meslek gruplarına özel ürünlerde de D&R mağazalarında birçok seçenek ve%25 indirim fırsatı ile 28,29 ve 30 Eylül tarihlerinde ziyaretçileri bekliyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler