20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:20
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Mutfak Gereçleri Tüm Haberler  
LAV’dan Güzel Bir Yenilik: Keops
Özgün tasarımıyla sofralara yenilik katan LAV, yepyeni ürünü Keops ile alışılagelmiş meşrubat bardağı algısını ortadan kaldırıyor.
Giriş Zamanı:01 Ekim 2018 Pazartesi

Camın yenilikçi ve ilham veren markası LAV, şık ve modern tasarımıyla göz dolduran, yepyeni ürünü “Keops” ile her tarz sofrayı zenginleştiriyor! Yenilik ve şıklığı bir araya getiren Keops, alışılagelmiş meşrubat bardağı algısını ortadan kaldırıyor.

Ezberbozan tasarımıyla öne çıkan Keops ile yenilenmeyi yalnızca sofralarda değil kendi içinizde de hissedeceksiniz. İster mevsim meyveleri veya birkaç nane yaprağı ile ferahlatıcı etkisini artırabileceğiniz suyunuzu, ister taze meyvelerin karışımıyla yapabileceğiniz kokteylinizi Keops bardakları içinde birbirinden farklı ve yaratıcı şekilde sunabilirsiniz. Tek boy olarak üretilen bu yeni ürün, her tarz sofraya uyum sağlamasıyla özgün ve zamansız bir tasarım!

 

Şimdi LAV farkıyla camın hayat bulduğu, sofraların yeni harikası Keops ile ilham veren sunumlar hazırlama zamanı!

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler