27 Haziran 2019 Perşembe 16:58
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Koton Kids'den Eğlenceli Koleksiyon
Koton Kids İlhamını Doğadan Aldı Sportif ve Eğlenceli Bir Koleksiyon Yarattı.
Giriş Zamanı:01 Ekim 2018 Pazartesi

Kent Meydanı AVM Meydan Çarşı ve -1 Çarşı Katı'nda bulunan Koton Kids 2018-2019 Sonabahar/Kış Koleksiyonu, sportif ve eğlenceli tasarımlarıyla doğanın önemine dikkat çekiyor. Koleksiyonda, farklı boyutlardaki kare desenleri, canlı ve parlak renkler dikkat çekiyor.

Çocukların eğlenceli dünyasına renk ve bol çeşit sunan Koton Kids, yeni sezonda doğadan aldığı ilhamı tasarımlarına desenlerle yansıtıyor. 2018-2019 Sonbahar/Kış sezonunun trendi karelerin tasarımlarla buluştuğu koleksiyon sportif ve eğlenceli bir ruhu yansıtıyor.

Çocukların modasını canlı ve parlak hale getiren Koton Kids, renkli parkalar, sarı ve kırmızının önderlik ettiği puf montlarla ön plana çıkıyor. Kare desenlerin farklı boyutlarının kullanıldığı koleksiyonda, büyük kış gingham desenleri ve kalın çizgiler de sezonun gözde modellerine eşlik ediyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler