18 Kasım 2019 Pazartesi 05:33
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 SAĞLIKLI YAŞAM Tüm Haberler  
Saç Dökülmesine Kesin Çözüm
PHYTO Saç Dökülmesine Kökten Çözüm Getiriyor.
Giriş Zamanı:03 Ekim 2018 Çarşamba

PHYTOLOGIST 15

Phytologist 15 yoğun saç dökülmesi yaşayan, ince telli ve hacim kaybı sorunu ile karşılaşılan saçlarda konsantre bakım sağlayarak, saçlara yoğunluğu yeniden kazandırıyor. Phyto’nun bu aktif serumu %99 bitkisel formülü ile saç dökülmesini yavaşlatarak daha kalın saç telleri oluşumunu destekliyor. Çin takkesi özleri saç foliküllerinin hacmini arttırıyor. Bitkisel kök hücre tedavisi saç ömrünün uzamasına destek oluyor. Kakao özleri saç tellerini deriye daha sağlam bağlıyor. Hint kantaronu özleri, yeni saçların oluşumu ve gelişimini destekliyor. Durulanmayan bu serum, şampuandan sonra nemli saç derisine , seyrelmiş bölgelere çizgi şeklinde uygulanıyor. Solüsyonun nüfuzunu maksimum seviyeye çıkarmak için saç derisine masaj yapılarak yediriliyor. Phytologist 15 şampuan ile tamamlanan tedavi, 3 ay boyunca haftada 3 kez olmak üzere kullanılıyor.

 

Fiyat: 534TL

 

PHYTOCYANE

Mevsimsel değişiklik ve dönemsel stres gibi sebeplerden kaynaklı dönemsel saç dökülmelerinde aktif Phytocyane serisi saçı güçlendirmeye ve yeni çıkan saçların olgunlaşmasında rol oynuyor. Saça yeniden yoğunluk, hacim ve ipek proteinleri ile parlaklık kazandırıyor. Ginkgo biloba ve kartopu kabuğu özleri, hücresel değişimleri ve keratin üretimini teşvik ediyor. Sülfür içeren amino asitler, peptit uyarıcılar keratin üretimini arttırmaya yardımcı oluyor. B5 ve B6 Vitaminleri, saçın nem dengesini ve hacmini arttırıyor. Üzüm prosiyanidinleri, saç kökünün korunmasına yardımcı olurken yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin ortaya çıkmasını önlüyor. Durulanmadan kullanılan bu tedavi şampuanlamadan sonra aplikatör ucunu kullanarak saç derisine yediriliyor. Masaj yaparak emilim arttırılıyor. 3 ay boyunca haftada 3 kez kullanılması önerildiği gibi, tüm sene boyunca bakım amaçlı da kullanım için uygunluğu bulunuyor.

 

Fiyat: 324TL

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler