27 Haziran 2019 Perşembe 15:56
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Arı Maya ve Willy istMarina'da
Arı Maya ve Willy istMarina Alışveriş Merkezi’nde Miniklerle Buluştu.
Giriş Zamanı:03 Ekim 2018 Çarşamba
Güncelleme: 03 Ekim 2018 Çarşamba

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. 7’den 70’e herkesin keyifli vakit geçireceği etkinlikler, İstMarina Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşuyor.

 

Çocukların severek izlediği çizgi film karakteri Arı Maya, yeni eğitim öğretim yılının başlangıcında İstMarina AVM’de çocuklarla bir araya geldi. 28-29-30 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen etkinlik kapsamında çocuklar sahne gösterileri ile eğlenceli anlar yaşadı. 14.00 – 16.00 ve 18.00 olmak üzere 3 seans yapılan şovda çocuklar unutulmaz çizgi film kahramanları Arı Maya ve Willy ile birlikte eğlenerek hafta sonunun tadını çıkardı ve yeni eğitim dönemine enerji depoladı. Etkinlik sonunda ise minikler, çizgi film karakterleri ile dans edip bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

 

İstMarina hafta içi ve hafta sonu düzenlediği birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler çocukları daha fazla mutlu etmeyi ve keyiflendirmeyi hedefliyor. Aileleriyle İstMarina Alışveriş Merkezi'ne gelen minikler ücretsiz gerçekleşen etkinlik ve söyleşilerle eğlenirken aynı zamanda öğreniyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler