22 Nisan 2019 Pazartesi 23:56
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Üstün Dökmen İnegöl AVM'ye Konuk Oldu
Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM; ünlü psikolog Prof. Dr. Üstün Dökmen’in katıldığı söyleşiye ev sahipliği yaptı.
Giriş Zamanı:19 Ekim 2018 Cuma

İnegöl ve çevresinin yaşam merkezi İnegöl AVM, alanlarının değerli isimlerini konuk ettiği söyleşi dizisinde bu ay bir duayeni ağırladı.

 

Psikolog, yazar ve televizyon programcısı Prof. Dr. Üstün Dökmen çok özel bir söyleşi ile İnegöl AVM’de ziyaretçilerle buluştu.

 

Yoğun katılımla gerçekleşen keyifli sunumda, Üstün Dökmen; “Gelişmek gerekli mi? En iyiler niçin geriler? Yarına kalmak için 4-A formülü nedir? Varoluşun temelleri nedir? gibi soruların yanıtlarını ve gelişime direnmek, var olmak, gelişmek, uzlaşmak, bireysel gelişim ve empati kavramlarını anlattığı ilgi çekici hikaye ve anekdotlarla katılımcılara aktardı.

 

Toplumda kadın ve erkeğe eşit rol biçilmesinin önemine ve toplumu ne kadar ileriye taşıyacağına dikkat çeken Dökmen, “Unutmamalıyız ki kadın geri kalınca toplum geri kalır” dedi. Söyleşi kapsamında Dökmen, dinleyicilerden gelen soruları da yanıtladı.

 

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties’in (FİBA CP), yurt içindeki son yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, Fiba Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler