23 Nisan 2019 Salı 00:44
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Capacity’de Kasım Ayı Etkinlikler ile Dolu!
Her ay birbirinden yaratıcı, öğretici ve eğitici atölyeler düzenleyen Capacity AVM, kasım ayına özel yepyeni etkinlikler gerçekleştiriyor.
Giriş Zamanı:25 Ekim 2018 Perşembe

Yetişkinlerin ve çocukların büyük ilgi göstererek, keyifle katıldıkları Akıl ve Zekâ Oyunları; 2, 3 ve 4 Kasım tarihlerinde düşüncenin sınırlarını Capacity’de zorlamaya devam ediyor. Her hafta sonu olduğu gibi bu ayda hafta sonlarınızın uğrak yeri Capacity olacak!

 

Kasım ayı etkinlikleri:

 

  • 5-11 Kasım, “Atatürk’ü Anma Sergisi”,
  • 10 Kasım, “Çerçeve Tasarım Atölyesi”,10-11 Kasım tarihlerinde “Atatürk Temalı Dev Puzzle Etkinliği”,11 Kasım, “Maske Boyama Atölyesi”,
  • 17-18 Kasım tarihlerinde Capacity’nin “6. Geleneksel Satranç Turnuvası”,
  • 24 Kasım “Çiçek Ekim Atölyesi” ve 25 Kasım “Eva’dan Ev Yapım Atölyesi” ile keyifli hafta sonları sizleri bekliyor.

Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının yıl dönümünde, 5-11 Kasım tarihleri arasında Capacity’de düzenlenecek, “Atatürk’ü Anma Sergisi” ile çok özel anılarda hep birlikte buluşalım!

 

Sınırlı kontenjanların bulunduğu atölyelere katılım için kayıt yaptırmayı unutmayın. Tüm atölyeler 14.00 ile 18.00 saatleri arasında Capacity B1 katı havuz alanında ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler