20 Temmuz 2019 Cumartesi 23:31
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MEKAN REHBERİ Tüm Haberler  
Kiva Bomonti’de “Müzeyyen’li Çarşambalar”
Misafirlerini gündüz restoran akşam meyhane konseptiyle ağırlayan Kiva Bomonti, “Müzeyyen’li Çarşambalar” etkinliğini başlatıyor.
Giriş Zamanı:25 Ekim 2018 Perşembe

Misafirlerini gündüz restoran akşam meyhane konseptiyle ağırlayan Kiva Bomonti, “Müzeyyen’li Çarşambalar” etkinliğini başlatıyor. 31 Ekim itibarıyla her Çarşambaakşamı muhabbet sofralarına Türk sanat müziğinin efsane sesi Müzeyyen Senar’ın şarkıları eşlik edecek.

 

Anadolu’nun binlerce yıllık yöresel lezzetlerini özüne sadık kalarak günümüze taşıyan Kiva, bomontiada’daki keyifli atmosferinde Çarşamba akşamları misafirlerini yepyeni bir konseptle karşılayacak. Gece boyunca misafirlere Türk sanat müziğinin efsane sanatçılarından Müzeyyen Senar’ın şarkılarının çalınacağı serinin ilki, 31 Ekim Çarşamba akşamı gerçekleştirilecek. Muhabbet sofralarının ayrılmaz parçası haline gelen şarkılar canlı performans ile yorumlanacak.

 

Etkinliğe özel hazırlanan menünün de sunulacağı “Müzeyyen’li Çarşambalar” serisi, 10 hafta boyunca Kiva misafirlerine nostaljik bir meyhane deneyimi yaşatacak.

 

 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler