21 Temmuz 2019 Pazar 00:01
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Beyaz Eşya Tüm Haberler  
Bosch Çamaşır Makinelerinde %20 İndirim!
Bosch Ev Aletleri 31 Ekim’e kadar sürecek olan “Ev ekonomisine destek” kampanyası dahilindeki çamaşır makinelerini yüzde 20 indirimle sunuyor.
Giriş Zamanı:25 Ekim 2018 Perşembe

‘Yaşam için teknoloji’ anlayışıyla, ev konforuna katkılar sunan Bosch Ev Aletleri 31 Ekim tarihine kadar devam eden “Ev ekonomisine destek” kampanyası başlattı. Kampanya çerçevesinde seçili Bosch çamaşır makineleri tüketicilere yüzde 20 indirimle satışa sunuluyor.

 

Kampanya kapsamındaki 1200 devir ve 9 kg çamaşır yıkama kapasiteli WAT24480TR çamaşır makinesi yorgan ve perde programlarıyla dikkat çekiyor. Kampanyadaki diğer ürün WAK20260TR çamaşır makinesi ise 1000 devir ve 8kg yıkama kapasitesine sahip. Yorganları kolayca yıkamaya olanak veren yorgan programı bu makinenin en öne çıkan özelliği. Bu iki makinanın bir başka ortak özelliği ise 10 yıl garantili EcoSilence Drive motor özelliğine sahip olmaları. EcoSilence Drive motor sayesinde ürünler hem olağan üstü derece sessiz çalışıyor hem de hiçbir ek ücret ödemeksizin 10 yıl motor garantisi sunuyor.

 

Kampanya kapsamında olan diğer ürün olan 7kg kapasiteli ve 1000 devir WAK20202TR çamaşır makinesi iseAllergyPlus & Baby programı sayesinde alerjik ve hassas ciltlere özellikle de bebek giysilerine uygun yıkama sağlıyor. Kampanyada geçerli olan modellerle ilgili ayrıntılı bilgiler ve kampanya detayları www.bosch-home.com.tr ve Bosch yetkili satıcılarından edinilebilir.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler