23 Nisan 2019 Salı 00:43
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MANŞET Tüm Haberler  
Marka AVM’de Mercedes Benz Çekilişi
Sur Yapı Marka AVM’de araç çekiliş kampanyası başlıyor, tüm ziyaretçiler son model Mercedes Benz kazanma fırsatı yakalıyor.
Giriş Zamanı:29 Ekim 2018 Pazartesi

27 Ekim tarihinde başlayacak kampanya 3 Mart 2019’a kadar devam edecek. Sur

Yapı Marka AVM’de kampanya boyunca toplamda 150 TL ve katlarında alışveriş yapan ziyaretçiler, çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Türkiye’nin en seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM’de yeni bir çekiliş kampanyası başlıyor. Ziyaretçiler, AVM içerisindeki mağazalardan toplamda 150 TL ve katlarında yapacakları alışveriş sonrası kampanya standında faturalarını ibraz ederek çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.Sur Yapı Marka AVM’de 27 Ekim tarihinde başlayacak kampanya 3 Mart 2019 tarihinde sona erecek.

9 Mart’ta Sur Yapı Marka AVM’de noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek olan kampanyanın talihlisi, Mercedes-Benz GLA 200 AMG 2018 model bir aracın sahibi olacak.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler