22 Nisan 2019 Pazartesi 23:47
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Capacity'de Ekim Şenliği Coşkuyla Yaşandı
Ekim ayı boyunca birbirinden şahane etkinlikler düzenleyen Capacity AVM, bu ay da her ay olduğu gibi muhteşem etkinliklere ev sahipliği yaptı.
Giriş Zamanı:02 Kasım 2018 Cuma

Ekim ayı boyunca birbirinden şahane etkinlikler düzenleyen Capacity AVM, bu ay da her ay olduğu gibi muhteşem etkinliklere ev sahipliği yaptı.

 

Ziyaretçilerine sıcacık bir yaşam merkezi konforunu yaşatan Capacity, birçok atölye, etkinlik ve gösterilerin yanı sıra tiyatrolar ile de rengarenk bir sanat şöleni sundu. Burnunu Kaybeden Palyaço, Bremen Mızıkacıları ve İyilik Ağacı çocuk tiyatrolarıyla aileler keyifli hafta sonları geçirdi.

 

Burnunu Kaybeden Palyaço

 

Kötü kalpli sirk patronu ile sirkte çalışan bir palyaçonun hikâyesinin anlatıldığı oyunda birbirinden eğlenceli karakterler çocukları neşelendirirken, hikâyesiyle de miniklere iyi ile kötü arasındaki farkları öğretti.

 

Bremen Mızıkacıları Maskotlu Çocuk Oyunu

 

Dört kafadar arkadaşın mutlu sona ulaşmak için birlik oldukları hayat hikâyesinde çocuklar, dostluğun önemini öğrenirken, keyif dolu bir gün geçirdiler. Bir eşek, bir kedi, bir köpek ve bir horozun hikâyesini büyük bir ilgiyle izleyen çocuklar, maskotlu karakterle dans ederken, kahkahalarıyla neşe saçtılar.

 

İyilik Ağacı

 

Müzikli ve danslı çocuk oyunu İyilik Ağacı'nda İbiş ve Memiş'in hayat hikâyesi; dostluğun, arkadaşlığın ve paylaşmanın önemini anlatırken, çocuklar hem öğrendi hem de bolca eğlendi. Capacity'de eğlenerek öğrenen çocuklar, birbirinden şen etkinliklere kasım ayında da devam edecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler