20 Temmuz 2019 Cumartesi 23:35
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Kadın Giyim Tüm Haberler  
Trendyol'a İki Ödül Birden
Trendyol’a INFLOW Awards 2018’den 2 ödül birden verildi.
Giriş Zamanı:02 Kasım 2018 Cuma

Trendyol, başarılı sosyal medya kampanyaları ve yaratıcı içerikleriyle, pazarlama dünyasının öne çıkan organizasyonlarından INFLOW Awards 2018’de toplam 2 ödüle layık görüldü. INFLOW Awards 2018’de, “Influencer Pazarlamasını En İyi Kullanan Marka” ve “En İyi Influencer & Marka İşbirliği” ödüllerini kazanan Trendyol, törenden iki ödül alarak ayrılan tek marka oldu.

 

Sektördeki çalışmalara dikkat çekmeyi, yenilikçiliği teşvik etmeyi hedefleyen INFLOW Awards 2018 tarafından verilen ödüllerde Trendyol, uluslararası moda arenasında fenomen kimliği ile tanınan ve giydikleri yakından takip edilen Şeyma Subaşı’nın seçimleriyle oluşturulan “Şeyma Subaşı’nın Seçtikleri” koleksiyonu ile “En İyi Influencer & Marka İşbirliği” ödülünü kazandı. Influencerlar ile gerçekleştirdiği kampanyalar sonucu hedeflerine en iyi şekilde ulaşarak “Influencer Pazarlamasını En İyi Kullanan Marka” ödülünün de sahibi oldu.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler