22 Nisan 2019 Pazartesi 23:55
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Hilltown AVM’nin Yeni Reklam Filmi
Reklam filminde çocuklu ailelerden gençlere, küçük bir iş molası vermek isteyenlerden alışveriş tutkunlarına kadar herkesin Hilltown ayrıcalıklarının altı çiziliyor.
Giriş Zamanı:05 Kasım 2018 Pazartesi
Güncelleme: 06 Kasım 2018 Salı

İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konseptinde misafirlerini ağırlayan Hilltown AVM’nin, yaşama artı değer katan özelliklerinin vurgulandığı reklam filmi yayına girdi.

 

Filmde, konsept kurgusu bakımından Türkiye’de bir ilke imza atan Hilltown’un sağladığı konfor, geniş marka karması, çok sayıda restoran seçeneği, geniş yaşam alanı ve hayvan dostu oluşuyla misafirlerinin ‘havasını değiştirdiğine’ dikkat çekiliyor.

 

Hilltown AVM reklam filminde, iş molalarında lezzet arayanlardan alışveriş keyfini katlamak isteyenlere, ailesiyle ya da arkadaşlarıyla gönlünce eğlenmek isteyenlerden güzel bir içecek eşliğinde Adalar manzarasının tadını çıkarmayı tercih edenlere kadar her kesimden geniş bir hedef kitleye sesleniyor.

 

Hilltown AVM, sıradışı neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, alışveriş caddelerinde konumlanan cafe ve restoranlarındaki benzersiz lezzetleri ve yaklaşık 2 bin metrekarelik eğlence alanıyla misafirlerine yeni bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunuyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler