22 Nisan 2019 Pazartesi 23:46
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
Hilltown’un Açılışına MarCom Ödülü
Hilltown AVM, 2017 yılında ziyaretçilerine “Merhaba” dediği Büyük Açılış etkinlikleriyle MarCom’dan iki ‘Platinum’ ödül almaya hak kazandı.
Giriş Zamanı:08 Kasım 2018 Perşembe
Güncelleme: 08 Kasım 2018 Perşembe

Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi Hilltown AVM, 2017 yılı ekim ayında gerçekleştirdiği, 3 gün 3 gece süren ‘Büyük Açılış’ etkinlikleriyle dünyanın en seçkin pazarlama organizasyonlarından MarCom Ödülleri’nde iki kategoride Platinum ödüle değer bulundu.

 

Adalar manzarasına sahip restoranları, alışveriş caddeleri, neoklasik mimari yapısı, kolay ulaşılabilir konumu ve geniş eğlence alanlarıyla beğeni toplayan Hilltown AVM, Büyük Açılış nedeniyle binlerce ziyaretçiyi çeken başarılı bir kampanya gerçekleştirmişti.

 

Konserlerden dans gösterilerine kadar geniş yelpazede etkinliklere imza atan alışveriş merkezi, ziyaretçilerin büyük ilgi gösterdiği bu etkinlikleriyle Stratejik İletişim başlığı altında Ürün Lansmanı ve Özel Etkinlik kategorilerinde iki Platinum ödüle birden layık görüldü.

 

İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konseptinde misafirlerini ağırlayan Hilltown AVM, misafirlerine yeni bir alışveriş ve yaşam deneyimi sunuyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler