21 Temmuz 2019 Pazar 00:37
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 MARKA DÜNYASI / Elektrik/Elektronik Tüm Haberler  
Yavaş Sıkım Bol Vitamin
Fakir Hausgeräte’nin Vitaly yavaş sıkım meyve-sebze sıkacağı, soğuk havalarda bol vitamin almanıza olanak sağlıyor.
Giriş Zamanı:09 Kasım 2018 Cuma

Mevsim geçiş dönemlerinde, değişen havaya uyum sağlamaya çalışmak vücudun bağışıklık sisteminde negatif etkilere yol açıyor. Bu dönemlerde hastalanmamak için vücuda ekstra vitamin takviyesi yapmak gerekiyor. İster kahvaltıda ister gün içerisinde kendiniz ve çocuklarınız için sağlıklı meyve-sebze suları sıkmak Fakir Vitaly ile pratik hale geliyor.

 

Fakir Vitaly’nin yavaş sıkım teknolojisi sayesinde, kesmeden makineye konulan meyve - sebzeler sıkılma esnasında daha az parçalanıyor ve daha fazla meyve suyu elde ediliyor. Yavaş sıkım teknolojisi, çok daha homojen ve vitamini bol meyve - sebze suyu hazırlamaya olanak veriyor. Parçalanmayan meyve ve sebzeler posası ile birlikte içildiğinde lif kaynağı olarak vücuda katkı sağlıyor. Ayrıca makine daha az güç harcadığı için enerjiden tasarruf etmenizi de sağlıyor.

 

0,8 litre posa haznesi ve 1 litre köpük ayırıcılı meyve suyu haznesi bulunan Fakir Vitaly, doyasıya meyve suyu keyfi sunuyor. Çıkarılabilir paslanmaz çelik bıçakları ve paslanmaz çelik gövdesi uzun süreli kullanımın yanı sıra kolayca temizlenebiliyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler