20 Mayıs 2019 Pazartesi 00:06
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Trumland Haftasonu Etkinlikleri
Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’ de bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.
Giriş Zamanı:21 Kasım 2018 Çarşamba

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katı Trumpland’ de bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu “Canım Öğretmenim Çerçevesi” tasarlayacak, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

24 Kasım Cumartesi günü ‘Koş Koş ve Ejderha’25 Kasım Pazar günü ise ‘Ağlayan Elma Gülen Elma’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifli saatler geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Canım Öğretmenim Çerçeve Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaklaşan Öğretmenler Günü’ne özel kendi elleri ile öğretmenleri için çerçeve tasarlayacaklar. 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Canım Öğretmenim Çerçeve Atölyesi” nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler