18 Ekim 2019 Cuma 17:39
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Vadistanbul Jolly Joker Konser Takvimi
Vadistanbul’da bulunan Jolly Joker birbirinden başarılı sanatçıları müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor
Giriş Zamanı:27 Kasım 2018 Salı

28 Kasım Çarşamba, saat 21.00’de Melek Mosso konseri

Umrumda Değil, Bana Yalan Söylediler, Vursalar Ölmem gibi şarkılara yaptığı coverlarıyla geniş bir kitleye sesini ulaştırmaya başlayan Melek Mosso; Vadistanbul Jolly Joker’de olacak.

 

1 Aralık Cumartesi, saat 22.00’de Buray konseri

İstersen, Sen Sevda Mısın, Aşk Mı Lazım, Deli Divane gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan Buray, en sevilen şarkılarını Vadistanbul Jolly Joker’de seslendirecek.

 

5 - 12 - 19 - 26 Aralık Çarşamba, saat 21.00’de Yıldız Tilbe konseri

Türk müziğinin en sevilen isimlerinden Yıldız Tilbe; Delikanlım, Haberi olsun, Ummadığım Anda ve geçmişten bugüne daha birçok sevilen şarkısıyla her çarşamba günü Vadistanbul Jolly Joker’de konser verecek.


7 Aralık Cuma, saat 22.00’de Mehmet Erdem konseri

Hakim Bey, Acıyı Sevmek Olur mu?, Bir Elmanın Yarısı gibi şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan Mehmet Erdem, zengin repertuvarı ve en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de sevenleriyle buluşacak.

 

13 Aralık Perşembe, saat 21.00’de Hakan Altun konseri

Gece hayatının vazgeçilmez isimlerinden olan Hakan Altun, albümlerinden sevilen şarkılarıyla ve Türk müziğinin en sevilen örnekleriyle Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine müzik ziyafeti sunacak.


14 Aralık Cuma, saat 22:00’de Demet Akalın konseri

Her daim hit şarkılara imza atan, popüler müziğin en tanınmış isimlerinden Demet Akalın Vadistanbul Jolly Joker’de olacak. Sanatçı geçmişten bugüne en sevilen şarkılarıyla müzikseverlerle buluşacak.

 

15 Aralık Cumartesi, saat 22.00’de Tan Taşçı konseri

Sözümü Tutamadım, Bana Aşktan Söz Etme ve Sevmek Yetmiyor Bazen gibi albümleriyle çok sevilen müzisyen ve bestekar Tan Taşçı yepyeni ve geçmişten bugüne şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de olacak.

 

21 Aralık Cuma, saat 22.00’de Teoman konseri

Türk rock müziğinin sevilen ve pek çok unutulmaz şarkıya imza atmış başarılı temsilcisi Teoman, Vadistanbul Jolly Joker’de en sevilen şarkılarını seslendirecek.

 

22 Aralık Cumartesi, saat 22.00’de Cengiz Kurtoğlu konseri

Arabesk müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Vadistanbul Jolly Joker’de sevenleriyle bir araya gelecek. Sayısız şarkıda imzası bulunan sanatçı yıllara meydan okuyan unutulmaz şarkılarını seslendirirken dinleyicilerine keyifli bir müzik gecesi yaşatacak.


28 Aralık Cuma, saat 22.00’de Cem Adrian konseri

Ses aralığının genişliği ve çıkabildiği tonlarla dinleyenlere apayrı bir keyif ve müzik gecesi sunan Cem Adrian, en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de olacak. Anadolu’nun en sevilen Türkülerine yaptığı coverlarıyla da sevilen sanatçı müzikseverlere sanatla dolu bir gece sunacak.


29 Aralık Cumartesi, saat 22.00’de Berkay konseri

Türk pop müziğinin başarılı ismi Berkay, Vadistanbul Jolly Joker’de müzikseverlerle buluşacak. Sanatçı, sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker misafirlerine keyifli bir akşam yaşatacak.


31 Aralık Pazartesi, Levent Yüksel ‘Yılbaş Özel’ konseri

Med Cezir, Dedikodu, Zalim, Tuana, İstanbul ve daha birçok unutulmaz şarkıya imza atan müzisyen Levent Yüksel geçmişten bugüne en sevilen şarkılarıyla Vadistanbul Jolly Joker’de olacak.

Tüm etkinlikler için biletler, Biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker bilet satış noktalarından temin edilebilir.

 

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler