18 Ekim 2019 Cuma 18:21
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 TEKNOLOJİ DÜNYASI Tüm Haberler  
HUAWEI Mate 4 AVM’de Birden Açıldı
HUAWEI, yeni ve gelişmiş Mate 20 serisi İstanbul’da dört AVM’de birden açtığı deneyim alanları ile doğrudan tüketici ile iletişime giriyor.
Giriş Zamanı:01 Aralık 2018 Cumartesi

HUAWEI, yeni ve gelişmiş Mate 20 serisi akıllı telefonlarının yüksek beğeni oranlarına ulaşması sebebiyle İstanbul’da dört AVM’de birden açtığı deneyim alanları ile doğrudan tüketici ile iletişime giriyor. Akasya AVM, Zorlu Center, İstinye Park ve Kanyon’da açılan deneyim alanlarında Mate 20 lite ve Mate 20 Pro telefonlar satışa çıkartılıyor.


 

Teknoloji meraklılarının doğrudan telefonları deneyerek satın alma kararı verebilecekleri deneyim alanlarında ayrıca HUAWEI’nin hediyeleri de yer alıyor. Mate 20 lite akıllı telefonu tercih eden tüketiciler HUAWEI selfie çubuğu, Mate 20 Pro tercih edenler ise bluetooth hoparlör ve TalkBand B3 Lite ürünlerini hediye olarak alabilecekler.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler