18 Ekim 2019 Cuma 17:26
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 GÜNCEL ÖZEL Tüm Haberler  
Tepe Emlak Yatırım Konseptleri
Kiralama danışmanlığını yürüttüğü alışveriş merkezlerinde oluşturduğu konseptlerle fark yaratan Tepe Emlak Yatırım, Bilkent Center ve 42 Maslak projeleriyle öne çıkıyor.
Giriş Zamanı:06 Aralık 2018 Perşembe

Kurulduğu 1996 yılndan bu yana AVM yönetimi, konsept danışmanlığı ve kiralama alanlarında birçok prestijli projeye imza atan Tepe Emlak Yatırım, konusundaki uzmanlığıyla mimari anlamda ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları, kolay erişim ve dolaşım imkânı sağlayan mekanlar yaratıyor.

Tepe Emlak Yatırım’ın 1998 yılından beri mülk yönetimini gerçekleştirdiği Ankaranın en önemli projelerinden Bilkent Center tüm yenilenme fazlarını tamamladı ve yepyeni bir çehreye kavuştu. Sanat sokağıyla sanatseverlerin, çocuk oyun alanıyla çocukların ve ebeveynlerinin, eğlence mekanlarıyla gençlerin, güvenli ve kolay dolaşım imkanıyla herkesin gözde alışveriş merkezi Bilkent Center yaşam alanı olma özelliği de taşıyor. Ankaralıların gözde gastronomi mekanı Bilkent Station ile ivme kazanan Bilkent Center, yeniden yapılandırılan 16.000 m2’de oluşturulan shops bölümüyle de ziyaretçilerin alışveriş beklentilerini daha çok marka ve daha konforlu alanda karşılayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Tepe Emlak Yatırım’ın 2016 yılı itibariyle deneyimli kadrosuyla kiralama danışmanlığını yürüttüğü İstanbul 42 Maslak ise alışveriş, gastronomi, tasarım, sanat ve sporu yenilikçi konseptlerle bir araya getiriyor. AVM de yer alan mağazaların yanısıra 42 Maslak bünyesinde yer alan yemeği sanata dönüştüren ödüllü Türk Lezzet Müzesi’nin ve Türk tasarımcıları tek bir çatı altında toplayan Modül İstanbul’un kiralama sürecini tamamlayan Tepe Emlak Yatırım, kiralama konusundaki mevcut deneyimlerine ek olarak farklı ve yenilikçi bir projeye daha imza atmış oldu.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler