18 Ekim 2019 Cuma 16:58
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM AJANDA Tüm Haberler  
Kozzy’den Latin Ezgileri Yükselecek
Kozzy AVM, 27 Ocak günü Clup Sporium iş birliğiyle yapılacak eğlenceli aero dans, Latin aerobik Latin Dansları Workshop’una davet ediyor.
Giriş Zamanı:22 Ocak, 2019 Salı

Kozzy AVM, sağlıklı yaşama özen gösteren ziyaretçilerini 27 Ocak günü Clup Sporium iş birliğiyle yapılacak eğlenceli aero dans, 
Latin aerobik gibi spor ve eğlencenin bir arada olacağı Latin Dansları Workshop’una davet ediyor.

Mutluluğun sağlıktan geldiğine inanan Kozzy AVM, sağlıklı yaşama özen gösteren tüm ziyaretçileriyle bu yaklaşımı paylaşmak üzere yepyeni spor deneyimleri yaşatmayı sürdürüyor. Kozzy, bu kez tüm dans severleri Latin Dansları Workshop’una davet ediyor.

27 Ocak Pazar günü saat 14.00’te, Clup Sporium iş birliğiyle gerçekleşecek atölye çalışmasında aero dans, Latin aerobik gibi spor ve dansın bir arada olacağı dakikalar yaşanacak. Dileyen herkesin ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte, dersler profesyonel hocalar tarafından verilecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler