18 Ağustos 2019 Pazar 21:47
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Capacity’de Her Gün Seninle Güzel!
Etkinlikleriyle fark yaratan Capacity AVM, şubat ayında da yepyeni aktiviteleriyle misafirlerini şımartmaya devam edecek.
Giriş Zamanı:29 Ocak, 2019 Salı

Sevgililer Günü’ne özel dekorlarıyla ruhunuza iyi gelecek atmosferin tek adresi Capacity’de, aşk yüzünüzü güldürecek. 9-10 Şubat tarihlerinde Capacity’de kurulacak fotoğraf çekim kabini ile benzersiz aşkınızı, sonsuza dek saklayacağınız ‘ölümsüz bir anı’ sizin olacak!

 

Bu ay da dopdolu etkinlikler düzenleyen Capacity’de, 4-10 Şubat tarihlerinde İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) Fotoğraf Sergisi gerçekleşiyor. 14 Şubat tarihinde bebeklerin neşe dolu hallerine tanık olacağınız, Zeynep Gözübüyük ile Anne&Bebek Yogası etkinliğini de sakın kaçırmayın.

 

22 Şubat tarihinde muhteşem bir organizasyonla düzenlenecek çekiliş töreni ile, “Yeni Yıl Kampanyası”nda 3 adet BMW 4.18i Gran Coupe model otomobiller sahiplerini bulacak. Her ay olduğu gibi bu ay da eğitici ve yaratıcı atölye çalışmalarına devam edenCapacity’de, “Akıl ve Zekâ Oyunları”nın yanı sıra çocuklara özel düzenlenecekrengârenk atölye ve etkinlikler sizleri bekliyor olacak. Etkinliklerden haberdar olmak ve detaylı bilgi almak için www.capacity.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler