18 Ağustos 2019 Pazar 21:13
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Maltepe Piazza'dan Kazandıran Multinet
Anadolu yakasının gözde alışveriş ve yaşam merkezi Maltepe Piazza, Multinet kullanıcılarına özel düzenlediği kampanyayla % 20 ‘TatlıPara’ kazanma fırsatı sunuyor.
Giriş Zamanı:07 Şubat 2019 Perşembe

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, neoklasik mimari yapısı, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, sahip olduğu marka karması, genç ve dinamik eğlence alanlarıyla yoğun ilgi gören Maltepe Piazza AVM, şimdi de Multinet kullanıcılarına özel fırsatlar sunduğu bir kampanya düzenledi. Kampanya ile Multinet kullanıcıları Maltepe Piazza AVM’deki Multinet üyesi restoranlarda yapılacak 25 TL ve üzeri her harcamalarda yüzde 20 TatlıPara hediyesi kazanacak.

 

22 Mart'a kadar devam edecek kampanyadan faydalanmak için, Multinet Up'ın mobil uygulaması MultiPay üzerinden harcama yapılacak noktayı seçmek ve "Bugün Buradayım" butonuna basmak yeterli olacak. Böylelikle kampanya dahilinde, yapılan harcamaların yüzde 20'si TatlıPara olarak karta geri yüklenecek.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler