18 Ağustos 2019 Pazar 20:44
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Hilltown AVM’den Aşk Dolu Hafta Sonu
Küçükyalı Hilltown AVM, 9-10 Şubat tarihlerinde aşk, lezzet ve müzik dolu bir hafta sonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Giriş Zamanı:10 Şubat 2019 Pazar

İstanbul’un Anadolu yakasında ziyaretçilerine yeni nesil alışveriş ve yaşam merkezi deneyimi sunan Küçükyalı Hilltown AVM, sevgililer gününü unutulmaz kılmak isteyen tüm misafirlerini sürprizlerle dolu Hilltown Love & Taste sevgililer günü etkinliği davet ediyor.

 

Aşkın en iyi keyifli halinin Küçükyalı Hilltown Love & Taste adıyla ziyaretçilere buluşacağı etkinlikte, 9 Şubat Cumartesi günü 14.00 – 15.00 saatleri arasında Cadde Katında ‘’Aşkı Tadıp Konuşuyoruz’’ etkinliği adı altında ünlü astrolog Zeynep Turan ve patisserie şefiBurçin Birdane sevgililer gününe özel söyleşi gerçekleştirecek. Zeynep Turan 2019'da burçların aşk hayatlarındaki gelişme ve önerilerinden bahsederken, Burçin Birdane ise burçların vazgeçilmez lezzetlerinden bahsedecek.Konuşma sonrası Hilltown Love & Taste etkinliğine özel 15.00 ve 17.00 saatleri arasında ise cadde katında ‘’İlk Isırıkta Aşk’’ teması ile tek lokmalık lezzetler sunulacak. Aşkın en lezzetli halinin sunulacağı etkinlikte, sevgililer gününe özel çikolata şelalesi, Sweet & More Patisserie'den sweet burgerlar ve kalpli cookieler ve Burçin Birdane’nin kalpli cupcakeleri, Rumeli çikolatacısından çikolatalar ve Shot 34ten sıcak aşk iksirleri Küçükyalı Hilltown AVMziyaretçilerine ikram edilecek.

 

 

 

 

Su Soley en sevilen şarkılarını Küçükyalı Hilltown AVM ziyaretçileri için seslendirecek

10 Şubat Pazar günü ise genç kuşağın sevilen ismi Su Soley, 15.00-17.00 saatleri arasında en beğenilen şarkılarını Hilltown Love & Taste etkinliği kapsamında gerçekleştireceği akustik konseri ile Küçükyalı Hilltown AVM ziyaretçileri için seslendirecek. Su Soley’in muhteşem konserinin yanı sıra birbirinden lezzetli ikramlıklarında sunulacağı etkinlikte, yine 15.00 ve 17.00 saatleri arasında ‘’Makarna Aşkı Bir Başkadır’’ temasıyla Barilla’dan makarna ikramı, çikolata şelalesi, Mathilda profiterolden profiteroller ve içi dolgulu renkli pate a chouxlar, Beyaz Fırın’dan kalpli makaronlar, Shot 34’ten sıcak aşk iksirleri, ilk ısırıkta aşk teması ile tek lokmalık lezzetler cadde katında tüm ziyaretçilere sunulacak

 

 

Harcadıkça Kazandıran Para Card Kampanyası

 

 

Ziyaretçilerine sunduğu avantajlı alışveriş fırsatlarıyla göz kamaştıran Küçükyalı Hilltown AVM, aynı zamanda sevgililer gününde sevdiklerine hediye armağan etmek istemeyen misafirlerini de unutmuyor. Alışveriş keyfini ikiye katlamak isteyenlere 4 Şubat – 30 Nisantarihleri arasında her 600 TL’lik harcamaya 50 TL değerinde anında para puan hediye ediyor.

 

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler