18 Ekim 2019 Cuma 17:48
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AKILDA KALANLAR Tüm Haberler  
İzmir Optimum'da Duygu Dolu Gala
Yılın aşk filmi ‘Bir Aşk İki Hayat’ın İzmir galasında başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek sevgi seli ile karşılandı.
Giriş Zamanı:16 Şubat 2019 Cumartesi
Güncelleme: 07 Nisan 2019 Pazar

“Bir Aşk İki Hayat” filminin İzmir özel gösterimi Optimum Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Aşkın her halinin ne kadar değerli olduğunun anlatıldığı filmde başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

 

Türkiye’nin en başarılı dizilerinde rol alan ve ekranların en sevilen oyuncularından olan Bergüzar Korel ve Engin Akyürek bu kez beyazperdede yılın en iddialı aşk filminde bir araya geldi. Bergüzar Korel ve Engin Akyürek ile muhteşem bir oyunculuk sergilerken yönetmen Ali Bilgin filmin ve filmin müziklerinin gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

 

İzmir Optimum’da gerçekleşen filmin İzmir galası öncesinde başrol oyuncuları Bergüzar Korel, Engin Akyürek ve filmin yönetmeni Ali Bilgin söyleşide sevenleri ile bir araya geldi. Büyük ilgi gören film ekibi kendisini izlemeye gelen binlerce Optimum ziyaretçisi ile dev bir selfie çektirerek bu özel anı ölümsüzleştirdi. Başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek daha sonra sahneden inerek sevenleri ile hasret giderdi, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Bergüzar Korel: “Bu film ile içimde çiçekler açtı”

Alkışlar eşliğinde karşılanan film ekibi İzmir’de olmaktan dolayı mutlu ve umutlu olduklarını söylerken Bergüzar Korel “ Bu film ben de farklı bir etki yarattı. Adeta bu film ile içimde çiçekler açtı” diye konuştu. Söyleşinin ardından oyuncular Optimum Cinemaximum salonlarında da seyircileri selamladı.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler