18 Ekim 2019 Cuma 18:21
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 ÖNE ÇIKANLAR Tüm Haberler  
M1 Adana AVM Büyüme Finalisti
M1 Adana Alışveriş Merkezi, ICSC European Shopping Centre Awards 2019’da Shopping Center Expansion (Alışveriş Merkezi Büyüme) kategorisinde finalist oldu.
Giriş Zamanı:01 Mart 2019 Cuma

Ödül kazanan projelere ödülleri, 10 Nisan’da Barselona, İspanya’da gerçekleştirilecek olan 2019 European Conference & Exhibition’da verilecek.

ICSC, gayrimenkul sektöründe yer alan seçkin projeleri, başarıları, geleceğe tuttukları ışık için cesaretlendirmek ve “İyinin En İyilerini - Best of the Best” ödüllendirmek amacı ile yarışma programları düzenliyor. Bu programlar, sektörde mükemmeliyet ve prestijin en önemli başarı kriteri olarak değerlendiriliyor.

M1 Adana AVM, Metro Properties ve Fiba Commercial Properties ortak projesi olarak; 2000 yılındaki açılışından bu yana Adana'nın ve bölgenin en iyi alışveriş merkezi olma özelliğini korudu.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler