18 Ekim 2019 Cuma 17:39
Çocuk Dünyası
ÖNE ÇIKANLAR
 AVM ZOOM Tüm Haberler  
Tepe Nautilus’ta Çocuklara Özel Etkinlik
Tepe Nautilus, tüm çocukları mart ayı boyunca yaratıcılıklarını geliştirecekleri birbirinden farklı içeriklere sahip eğlenceli çocuk atölyelerine bekliyor.
Giriş Zamanı:12 Mart 2019 Salı

Etkinlikleriyle minik ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, mart ayı boyunca her hafta sonu minik ziyaretçilerini yaratıcı atölyelerle buluşturuyor. Çocuklara özel atölyeler 16-17 Mart tarihlerinde Cevizden Hayvanlar ve Balonlu Çocuk Kartı, 23-24 Mart tarihlerinde Bardak Boyama ve Kaktüs Kalemlik ile devam edecek. 30-31 Mart tarihlerinde Keçe PrensPrenses ve Masal Panosu temasıyla sona erecek olan atölyelerde çocuklar kendi hayal dünyalarına özgü elişi oyuncaklarla yaratıcılıklarını sergileyecek.

Her ay çocuklara özel birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Tepe Nautilus, tüm minik misafirlerini ücretsiz düzenlediği atölyelerde keyifli anlar geçirmeye davet ediyor.

Çocuk Atölyeleri Tarihleri

16 Mart: Cevizden Hayvanlar

17 Mart: Balonlu Çocuk Kartı

23 Mart: Bardak Boyama

24 Mart: Kaktüs Kalemlik

30 Mart: Keçe Prens / Prenses

31 Mart: Masal Panosu

 

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus Yemek Katı

Etkinlik Saati: 14.00 – 15.00 1. Seans

15.00 – 16.00 2. Seans

Her bir seans 20 çocuk ile sınırlıdır. Katılım ücretsizdir.

Paylaşın

Yorumlayın


ÖNEMLİ NOT: AVMLife sayfalarında yayınlanan okur yorumları editör kontrolünden geçtikten sonra yayına alınmaktadır. Yazılan yorumlar okurların kendi görüşleridir ve AVMLife hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış

Diğer Haberler